Polska Strona Główna

Witamy w Hamworthy Park Junior School

Z radoscia chcialabym Panstwa powitac na naszej stronie internetowej. Mam nadzieje, ze dostepne informacje pomoga Wam uzyskac wglad w nasze dazenia i sukcesy szkoly, jak rowniez w uzyteczne, praktyczne informacje. Oczywiscie, rowniez zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoly; odwiedzajacy czesto wyrazaja opinie, ze szkola ma spokojna, przyjacielska atmosfere i sa pod wrazeniem dobrych manier u dzieci, bardzo dobrej dyscypliny, jak rowniez ich nienagannego wygladu.

W Hamworthy Park Junior School mamy opiekunczy, oddany i entuzjastyczny personel, ktory sprawia, ze jestesmy dumni z naszych mozliwosci, doswiadczenia w nauczaniu i wsparcia zapewnianego dzieciom. Naszym atutem jest to, ze posiadamy dobrze wyposazona szkole z klasa technologii zywienia, laboratorium naukowym, klasa muzyczna i kompleksowe zrodla ICT – ponadto  posiadamy  szkolny, kryty, podgrzewany basen.

Zdobylismy bardzo dobra reputacje w wyniku naszej ciezkiej pracy i ogromnego poswiecenia personelu i wladz zarzadzajacych, wspieranych przez naszych rodzicow, nauczycieli i Stowarzyszenie Przyjaciol Hamworthy. Poprzez nieustanne dazenie do ulepszen kontynuujemy budowanie tej reputacji dla dobrego reprezentowania naszej spolecznosci.

Chcialabym podkreslic znaczenie jakie przywiazujemy do pomyslnych relacji z rodzicami/opiekunami. Tylko przez wspolna prace mozemy pomoc kazdemu dziecku stac sie uczniem odnoszacym sukcesy, osoba znajaca swoja wartosc, efektywnym  wspolpracownikiem i odpowiedzialnym obywatelem ,przy jednoczesnym zapewnieniu uczniom zadowolenia z ich dzialan edukacyjnych. Jestesmy przeswiadczeni, ze  po czasie, patrzac wstecz, bedziecie z dobrymi wspomnieniami myslec o czasie spedzonym w Hamworthy Park Junior School.

W imieniu personelu Hamworthy Park Junior School liczymy na Wasze zaangazowanie  i wsparcie. Chcialabym podziekowac za poswiecenie czasu na zapoznanie sie z nasza strona internetowa.